X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

موسسه فرهنگی، هنری آرتا

معرفی هنرمندان موسسه آرتاپروین مراحمی

متولد خرم ‏آباد، کارشناس نقاشی و کارشناس ارشد پژوهش هنر، مدرس هنر در دانشگاه‏های علمی کاربردی استان، آموزشکده فنی و حرفه‏ای، سینمای جوان. طراحی و نقاشی را از دوران کودکی نزد برادر خود احمد شروع و در دوران دانشگاهی ادامه داد. عکاسی و فیلمسازی را بعد از گذراندن اولین دوره آموزش فیلمسازی سینمای جوان شروع و تا کنون بصورت تجربی ادامه داده است.  تا کنون چندین نمایشگاه نقاشی و عکاسی در سطح شهر خرم‏آباد و تهران برگزار کرده است، همچنین چند فیلم کوتاه مستند و داستانی هم بصورت تجربی ساخته است. ایشان دارای بیش از 10 مقام اولی در زمینه‏ ی فیلنامه ‏نویسی و عکاسی و پژوهش در سطح کشوری را کسب کرده اند.

علی فلاح کردی                                                                                                                     

  متولد خرم‏آباد در سال 1352 می‏باشد و در سال 72 دیپلم فرهنگ و هنر خود را می‏گیرد. ایشان مدرک کارشناسی 1379و کارشناسی ارشد 1387خود را از دانشگاه تهران با معدل بالا گرفتند، و هم اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان می‏باشند. ایشان بیش از 10 سال سابقه تدریس در دانشگاه‏های مختلف در استان لرستان و همچنین در دانشگاه شهرکرد را در کارنامه تدریس خود دارند. سوابق علمی ایشان چاپ سه کتاب در حوزه‏های نقد هنری و نگارگری و تصویرسازی یک کتاب را دارند. حضور ایشان به عنوان داور در مسابقات استانی و دارای بیش از 20 عنوان رتبه‏های برتر در جشنواره‏های استانی و کشوری و همچنین شرکت در 8 نمایشگاه گروهی با موضوعات نقاشی و تصویرگری  در سطح استانی و کشوری می‏باشند.ایشان همچنین نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه "شک پو"  و نویسنده فیلم نامه "مترسک" کاندید بهترین جشنواره فیلم کوتاه اسپانیا را از آن خود کرده و طراح صحنه و دکور در برنامه‏های صداو سیمای استان لرستان نیز می‏باشند.


محسن جوانمرد

متولد 1353 در شهرستان خرم ‏آباد و داری مدرک کارشناسی ریاضی از دانشگاه بروجرد می‏ باشد. ایشان به مدت 5 سال در زمینه انیمیشن فعال بوده و تاکنون در تولید برنامه ‏های انیمیشن( مَتل‏های لُری، بعنوان انیماتور و ویژوال گرافیک) و مستند(برای گونگادین بهشت نیست و زیارت) حضور و با صدا و سیما( برنامه زنده شبانه؛کلبه بهاری، زمستانه، شب‏های افلاک) و ارشاد و حوزه هنری شهرستان خرم‏ آباد همکاری داشته، و مدت سه سال است که در زمینه آموزش برنامه های 3D MAX و Affter Effect فعالیت دارد.

زهره جعفری                                                                                              

          متولد مهر ماه55 دراستان اصفهان است وی دوره کارشناس نقاشی خود را از دانشگاه هنر تهران 1379 و کارشناس ارشد پژوهش هنر را از دانشگاه تربیت مدرس تهران، با احراز رتبه اول و معدل 37/19 در سال1382 گذرانده است. از سوابق آموزشی ایشان می‏توان به تدریس 35 ترم در دانشکده هنر دانشگاه شهرکرد و دانشگاه‏های استان لرستان اشاره کرد. ایشان به مدت سه سال مسئول واحد تجسمی و استعدادهای درخشان هنری و معاونت آموزش و پرورش حوزه هنری استان لرستان بوده و از سال 89 تا کنون سرگروه هنر و گرافیک استان لرستان هستند. از سال 83 تا به امروز دبیر اجرایی بسیاری از بینال‏ها و جشنواره‏های استانی بوده و همچنین مقالات و کارهای هنری ایشان در طی این مدت مقام‏های برتر کشوری را از آن خود ساخته است.

وب سایت:   graphiclorestan.blogfa.com
 


پژمان نعمت پور                                                                                          

متولد 1355 در شهر خرم ‏آباد. ایشان لیسانس کارگردانی سینما خود را از دانشگاه سوره تهران کسب کرده و عضو انجمن فیلم کوتاه خانه سینما و انجمن سینمای جوان خرم‏ آباد و عضو انجمن عکاسان ایران می‏ باشند. وی کارگردانی 6 فیلم کوتاه و 4 پویانمایی و همچنین مشارکت در ساخت بیش از سی فیلم کوتاه به عنوان تصویر بردار، صدابردار، تدوینگر و ...  را در کارنامه سینمایی خود دارد. ایشان در بیش از 20 جشنواره بین ‏المللی و کشوری و استانی حضور داشته و برنده جوایز و تندیس‏ های زیادی از حضور در این جشنواره‏ ها داشته که می‏توان به حضور در جشنواره فیلم نسیم شرقی تورنتو کانادا " برای گونگادین بهشت نیست "، برنده تندیس بهترین تحقیق و پژوهش از سی‏نمای جشنواره فیلم کوتاه تهران برای فیلم " برای گونگادین بهشت نیست"  و سیمرغ بلورین بهترین تحقیق و پ‍‍‍ژوهش سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر برای فیلم " برای گونگادین بهشت نیست " اشاره کرد.


 

تارا گودرزی                                                                                                       

متولد 1357 در خرم ‏آباد و فارغ ‏التحصیل هنرهای تجسمی از تربیت ‏معلم اصفهان در سال 1378 می‏ باشد و از همان سال مشغول به تدریس درس فرهنگ‏ وهنر درمدارس این شهر است. در سال 1388 لیسانس خود را از دانشگاه شاهد در رشته نقاشی دریافت کرد. او عضوی از گروه لوآرت، گروه پنج باز، گروه Yatoo و گروه Wead است که زمینه فعالیت‏شان هنر محیطی‏ ست. از سال 1384 تا به اکنون در بیش از 22 جشنواره هنرهای محیطی با کار فردی و همچنین به همراه گروه پنج باز و گروه لوآرت در مناطق مختلف ایران شرکت داشته. طی پنج سال اخیر پروژه‏ های مشارکتی با حضور دختران نوجوان دانش‏ آموز را مدیریت کرده و اثر را بصورت ویدئو، چیدمان و یا اجرا ارائه داده است. او در جشنواره ‏های ویدئویی سوئد، فرانسه، بلغارستان و ایران شرکت داشته و در نمایشگاه ‏های گروهی در کانادا، آمریکا، رومانی، مکزیکوسیتی و کره جنوبی حضور داشته است.

وب سایت:  www.arttara.com

امیرحسین کولیوند                                                                                                  

متولد 1358 در شهرستان الشتر. ایشان مدرک دانشگاهی خود را در رشته صنایع سازه‏ های چوبی در دانشکده تربیت دبیر فنی صومعه سرای گیلان گرفته است. بنیانگذار انجمن هنرهای تجسمی شهرستان الشتر و مسئول انجمن از سال تاسیس(1383) تاکنون می‏ باشند.و همچنین مسئول برگذاری ده‏ها نمایشگاه و جشنواره ‏های استانی و شهرستانی می‏ باشند. سابقه تدریس در اداره فرهنگ و ارشاد و کانون شهید مطهری و طلیعه شهرستان الشتر از سال 1374 تا کنون و سابقه حضور در بیش از ده جشنواره و نمایشگاه در سطح کشوری و استانی را دارند. ایشان طراح سوالات فنی و حرفه ای و نیز داور مسابقات استانی نیز بوده ‏اند، و دارای بیش از 15 مقام اولی و لوح افتخار در جشنواره های کشوری و استانی و همچنین دریافت لوح افتخار از معاون وزیر در امور هنری کشور می‏باشند. آثار ایشان در بیش از سه کتاب بین المللی و کشوری چاپ شده است.


سهیلا محکی                                                                                                     

متولد 1359 در خرم‏ آباد و دارای مدرک ممتاز خوشنویسی است. ایشان کار خود را از سال 1376 شروع کرد و 4 سال در کلاس‏ های فوق ممتاز استاد فلسفی در تهران شرکت نموده و از سال 1380 تا کنون در این زمینه به تدریس خوشنویسی قلم درشت(نی) و قلم ریز نگاری(تحریری) مشغول بوده است. ایشان از سال 1388 به شکل تخصصی نقاشی کودک را در رزومه کاری خود دارد و به مدت 5 سال با موسسه مطالعه و  خلاقیت همکاری داشته و در بیش از 20 نمایشگاه گروهی استانی و کشوری شرکت کرده و همچنین در نمایشگاه نقاشی خط کلاس استاد فلسفی حضور و نمایشگاه انفرادی با موضوع انتزاع و آبستره را در کارنامه کاری خود دارد.


علی آقا حسین پور                                                                                           

متولد 1361 شهرستان کوهدشت و دارای مدرک دیپلم گرافیک از هنرستان شهید چمران خرم ‏آباد و کاردانی گرافیک از شهرکرد و کارشناسی گرافیک از انستیو هنر و معماری تهران  1385 و کارشناسی ارشد گرافیک دانشکده هنر دانشگاه شاهد تهران در 1391 می ‏باشد. ایشان هم‏اکنون مدرس دانشگاه ‏های استان لرستان است و مدیر گروه هنر دانشگاه هنر کوهدشت و همچنین مدیر هنری محصولات بهداشتی پرمون هستند. ایشان در بیش از 20 جشنواره کشوری و بین اللملی حضور داشته و بیش از 10 مقام برتری در این جشنواره‏ها را از آن خود کرده‏اند. در چندین نمایشگاه گروهی پوستر شرکت داشته و آثار ایشان در بیش از 12 کتاب، جشنواره‏ های ملی و بین المللی و در نشریه‏ های کشور به چاپ رسیده است.


راضیه گودرزی                                                                                          

متولد 1366 در شهر خرم‏ آباد.، که پس از گذراندن دوره دبیرستان در مدرسه نمونه دانشگاه در رشته تجربی، در سال 85 در رشته اقتصاد صنعتی وارد دانشگاه شهید بهشتی شد و مدرک فوق لیسانس خود را در رشته مدیریت اجرایی (استراتژیک) از دانشگاه کرج در سال 92 گرفت. ایشان علاوه بر ارائه مقالاتی در زمینه استراتژی اقیانوس آبی، فعالیت‏های هنری خود را از سال 1379 با شرکت در نمایشگاه اولین تجربه در خرم ‏آباد شروع کرد و از سال 1386 با هنر محیطی آشنا شد و در چندین جشنواره و نمایشگاه گروهی شرکت داشته، همچنین در چندین پروژه گروه پنچ باز را همراهی کرده است. او هم ‏اکنون مدیریت موسسه فرهنگی هنری آرتا را برعهده دارد.

وب سایت: www.arrta.ir

وبلاگ: http://artainstitute.blogsky.com                                          

 


 

تاریخ ارسال: یکشنبه 13 مهر 1393 ساعت 07:00 | نویسنده: موسسه فرهنگی،هنری آرتا